„NORDIC LIGHTS® Mirage“ – priekinis žibintas pritaikytas ir patvirtintas ECE važiavimui keliuose, skirtas važiavimui tiek lengviesiems, bekelės automobiliams tiek sunkiajam transportui.
| Kaina: | 250.00 € (be PVM) |
| Svoris: | 2.8 kg |
Aprašymas

„NORDIC LIGHTS® Mirage“ – priekinis žibintas pritaikytas ir patvirtintas ECE važiavimui keliuose, skirtas važiavimui tiek lengviesiems, bekelės automobiliams tiek sunkiajam transportui.
Tolygus šviesos pasiskirstymas, kartu su 4500K temperatūros šilta spalva, suteikia jums aiškų pranašumą – puikus apšvietimas vizualiai sudėtingame kelyje tokiomis aplinkybėmis kaip lietus, dulkės, rūkas ar sniegas.
Galima montuoti kartu tiek tolimą, tiek artimą šviesos srautą- tiesiog apverskite, kad tiktų jūsų taikymui.
Žibintas gali būti reguliuojamas 180° laipsniu kampu, CLEAN CUT – lygūs kraštai aplinkui, kad neliktų ledo ir nešvarumų, TOLIMAS IR PLATUS PASIEKIMAS – platesnė nei vidutinė fokusuota šviesa, puikus važiavimas ir matymas kelyje, patvirtinta pagal ECE R112.
Savybės
| Galia | 84 W |
| Šviesos srautas | 6 200 lm |
| Darbo laikas | 50 000 val |
| Darbinė temperatūra | -40 ... +85 C |
| Klasė | IP68 / IP6K9K |
| Maitinimas | 12 - 24 V |
| Garantija | 5 |
| EMC | CISPR 25 Class 5, ISO 13766, ISO 14982, ISO 7637-2 |
| Druskingumas | ISO 9227 240H |
| Šviesos tempertūra | 4 500 K |
