Apie Mus

UAB Metiva yra išskirtinis Suomijos prekės ženklo “NORDIC LIGHTS” atstovas Lietuvoje. Mūsų pagrindinė sritis – prekyba LED, halogeniniais, ksenoniniais (HID) žibintais skirtais statybinei, miško, žemės ūkio, logistikos, transporto, uosto pramonėms. Mūsų tikslas – pasiūlyti geriausią sprendimą kiekvienam klientui.

Žibintai parenkami ir pasiūlomi pagal kiekvieno kliento poreikį ir išskirtinę darbinę aplinką. Kiekvienam klientui pateikiame apšvietimo technikai rekomendacijas ir galimybes. Taip pat suteikiame galimybę klientui išsibandyti žibintus darbinėje aplinkoje nemokamai.

Suomijos kompanija “NORDIC LIGHTS” projektuoja ir gamina LED, halogeninius ir ksenoninius (HID) darbo žibintus labai sudėtingose ​​aplinkose. “NORDIC LIGHTS” produktų sėkmė priklauso nuo jų ilgo tarnavimo. Visi gaminiai yra išbandomi prieš paleidžiant. “NORDIC LIGHTS” darbo žibintai naudojami sunkiausiose ir sudėtingose darbo aplinkose visame pasaulyje. Aukštos kokybės optika užtikrina puikų matomumą, o taip pat užtikrina, kad tamsa, vibracija, dulkės ar drėgmė nepablogina matomumo, kai rezultatas ir saugumas darbe priklauso nuo efektyvaus apšvietimo.

Dėka geriausios “NORDIC LIGHTS” turimos technologijos panaudojimo kartu su puikiu klientų aptarnavimu, mes teikiame geriausią sprendimą technikos apšvietimui.

Daugiau informacijos apie mūsų partnerius “NORDIC LIGHTS” bei jų produktus ir taikomas technologijas galite rasti čia.