Sculptor 2

Sculptor 2 sujungia penkias funkcijas į vieną LED priekinių žibintų derinį – DRL, artimąsias, tolimąsias, posūkio ir gabaritinį žibintą.
Savybės
| Darbo laikas | 50 000 val |
| Darbinė temperatūra | -40 ... +85 C |
| Klasė | IP68/IP6K9K J1455 |
| Maitinimas | 12 - 24 V |
| Garantija | 5 |
| EMC | CISPR 25 Class 5, ISO 13766, ISO 14982, ISO 7637-2, ECE R10, ISO 11452, ISO 10605, ISO 16750, EN 61000-4-2 |
| Druskingumas | ISO 9227 240H |
| Šviesos tempertūra | 5700 K |
| Apsauga nuo vibracijos | 9.8 Grms 24-2000 Hz |