Scorpius 400 Blue

Aukštos kokybės Nordic Lights (Suomija) gamintojo LED žibintas, pasižymi ilgu darbo laiku, kelių įtampų, tvirtinimas M10 varžtu, aliuminio korpusas, svoris 1.1 kg, kompaktiškas, atsparus vandeniui, dulkėms, vibracijai, perkaitinimui, skirtas įvairiai statybinei, miško, žemės ūkio technikai.
Savybės
| Galia | 46 W |
| Šviesos intensyvumas | 37 000 cd |
| Darbo laikas | 50 000 val |
| Darbinė temperatūra | -40 ... +85 C |
| Klasė | IP68 / IP6K9K |
| Maitinimas | 12 - 24 V |
| Garantija | 5 |
| Vibracija | 15.3Grms 24-2000 Hz |
| EMC | CISPR 25 Class 5, ISO 13766, ISO 14982, ISO 7637-2, EN 61000-4-2 |
| Druskingumas | ISO 9227 240H |
| Apsauga nuo vibracijos | 15.3 Grms 24-2000Hz |