Scorpius PRO 5500

Aukštos kokybės Nordic Lights (Suomija) gamintojo LED žibintas, pasižymi ilgu darbo laiku, kelių įtampų, tvirtinimas M10 varžtais, aliuminio korpusas, svoris 1.1 kg, kompaktiškas, atsparus vandeniui, dulkėms, vibracijai, skirtas įvairiai statybinei, miško, žemės ūkio technikai.
Savybės
| Galia | 52 W |
| Šviesos srautas | 5 200 lm |
| Darbo laikas | 50 000 val |
| Darbinė temperatūra | -40 ... +85 C |
| Klasė | IP68 / IP6K9K |
| Maitinimas | 12 - 24 V |
| Garantija | 5 |
| EMC | CISPR 25 Class 5, EN12895, ISO 13766, ISO 14982, ISO 7637-2 |
| Druskingumas | ISO 9227 240H |
| Apsauga nuo vibracijos | 15.44Grms 10-2000Hz |