Scorpius XTR 7500 QD

Aukštos kokybės Nordic Lights (Suomija) gamintojo LED žibintas, ypatingai aprūpintas kvalifikuota sistema nuo vibracijos, pasižymi ilgu darbo laiku, kelių įtampų, tvirtinimas M10 varžtais, aliuminio korpusas, svoris 2.5 kg, kompaktiškas, atsparus vandeniui, dulkėms, vibracijai, skirtas įvairiai statybinei, miško, žemės ūkio technikai.
Savybės
| Galia | 71 W |
| Šviesos srautas | 7 400 lm |
| Darbo laikas | 50 000 val |
| Darbinė temperatūra | -40°C... +85 °C |
| Klasė | IP68, P6K9K, SAE J1455 |
| Maitinimas | 24 V |
| Garantija | 5 |
| Druskingumas | ISO 9227 240H |
| Apsauga nuo vibracijos | 15.3Grms 24-2000Hz, 4.65Grms 12-2000Hz |